Zpět na úvodní stránku
 
 
Putování po festivalovém souhvězdí
 
Moravský vrabec
 
Drotária
 
Slezské dny
 
Stránky skupiny Blaf
Zpět na úvodní stránku
Dnes je
Wednesday
22. November 2017

Aktualizace
16.05.2013

Tento rok se festival kona: 7.7.2012
Mapa okolí - Mapa areálu - Často kladené dotazy (FAQ)

Kapely - Festival na pomezí

rok 1993:
Bokomara, Blaf, V. Kiďák Tomáško , Jarmark, Sluníčko, Pepa Streichl, Vaganti, Náhoda, Třetí zuby, F.T. Prim, Drops, Holátka.
rok 1994:
Náhoda, Blaf, TBC, Vrtáci, Bokomara, Pepa Streichl a Truc Blues, Proč ne, Sluníčko, Šediváci, Aberace, Pátý dech, Pražce, Mr. B. Pyne.
rok 1995:
Blaf, TBC, Taverna, Vrtáci, Náhoda, Drops, Sluníčko, Šediváci, Vrtáci, Pink Folk, Pouto, Žízeň, Pepa Streichl a Truc Blues, Vodopád /Slovensko/, Čhave Jilestar, Drops, Wabi Daběk.
rok 1996:
Blaf, BG Styl, TBC, Vrtáci, FM Band, Náhoda, Kamelot s Romanem Horkým, brněnští Poutníci, Šediváci, Čhave Jilestar, Hunting, Vodopád /Slovensko/, Dušan "Songy" Dobiáš /Slovensko/, Mloci /Slovensko/, Fragment /Slovensko/, Whiskey Riwer /Polsko/, Jarek Nohavica, Fleret s Jarmilou Šulákovou.
rok 1997:
Blaf, FM Band, Vrtáci, Prsten, Cimbal classic s Daliborem Štruncem, Modrá půlnoc, Auris s Radkou Fišarovou, Tomáš Kočko, Zrcadla, Drops, Hunting, Lehká noha, Mloci /Slovensko/, Bukasový masiv /Slovensko/, V tomto roce z důvodu povodní nemohly přijet účinkující:Paleček + Janík, The Log z Moravy, a Syrbacy z Polska.
rok 1998:
Blaf, Pexeso, Vrtáci, Šediváci, BG Styl, FM Band a Ineke z Holandska, Brněnští Poutníci, Teqilla, Madalen, Eva Henychová, Zrcadla, Michal Braxatoris a Bafalo, Tomáš Kočko a orchestr, A Capella, Prsten, Lokálka, Cimbal Classic, Sunny Side, Vojta Kiďák Tomáška a Ríša Melichar, Mloci /Slovensko/, Carantuohill /Polsko/.
rok 1999:
Blaf, BG Styl, Petr Pololáník, Hunting, Wabi Daněk a Miloš Dvořáček, Šajtar, Sluníčko, Blue Dogs, Spirit, Eoghan O Reilly a Happy to meet, Žalman a spol., Vojta Kiďák Tomáško a Ríša Melichar, Lojzo /Slovensko/, Carrantuohill /Polsko/, hudební překvapení - Radka Fišarová, Benedikta.
rok 2000:
Blaf, Calata, Lehká noha, Šajtar, Pavel Dobeš s Tomášem Kotrbou, brněnští Poutníci, Cymbelín se Zuzanou Lapčíkovou, Pytláci, Slávek Janoušek, Králici a Ineke z Holadska, Natalika s natálií Velšmídovou, Louziana /Slovensko/, Ryczace Dwudziestki /Polsko/, Benedikta, Kamelot s Romanem Horkým, hudební překvapení - egyptský zpěvák arménského původu Raffy Tchetcherian.
rok 2001:Oficiální program zde
Barel Rock, Blaf, Cymbelín, Czeczel Band z Polska, Douda Band, Drops, Fleret s Jarmilou Šulákovou, Folk Team, Hradišťan, Jej družina ze Slovenska, Nadoraz, P. Brandejs Band /bluegrass/, Poupata, Red hats, Sluníčko z Bohumína, Tempo di vlak, Šajtar, Šajtar z Ostravy, Úspěch.
rok 2002:
program je zde
rok 2003:
program je zde
rok 2004:
program je zde, plakát je zde
rok 2005:
program je zde
rok 2006:
program najdete zde

Matice Slezská - Dolní Lomná © 2000-2011